Signify

Numer jeden w zakresie oświetlenia konwencjonalnego, LED i oświetlenia zintegrowanego.

Signify to światowy lider na rynku oświetlenia dla profesjonalistów, klientów detalicznych i oświetlenia IoT.
Nasze energooszczędne produkty, systemy i usługi oświetlenia pozwalają klientom cieszyć się najwyższą jakością światła, sprawiają, że życie staje się bezpieczniejsze i wygodniejsze, firmy bardziej wydajne, a w miastach żyje się przyjemniej.

Dzięki sprzedaży o wartości 7 miliardów Euro w 2017 roku, zatrudnianiu około 32 000 pracowników i obecności w ponad 70 krajach, prezentujemy niezwykłe możliwości oświetleniowe na całym świecie, aby życie było jaśniejsze i lepsze.

INNOWACYJNI DZIŚ I JUTRO

Od ponad 125 lat jesteśmy pionierami innowacji w zakresie oświetlenia. Nasze dokonania w zakresie innowacji są duże i mocno inwestujemy w badania i rozwój, aby pozostać w czołówce firm promujących rozwój technologiczny.

WIEDZA O ŚWIETLE DLA CIEBIE

Lighting University oferuje bogate materiały edukacyjne przeznaczone dla osób chętnych poszerzyć swoją wiedzę o świetle. Dzięki bogatej historii w zakresie oświetlenia Philips ma wszelkie kompetencje, aby zniwelować lukę między najnowszymi innowacjami w dziedzinie oświetlenia, a faktycznymi rozwiązaniami wymaganymi przez profesjonalistów.