Dowiedz się więcej o Philips Hue

Philips Hue to inteligentny system oświetlenia, który pozwala łatwo sterować światłem i tworzyć odpowiednią atmosferę w każdym momencie. Ożyw swój inteligentny dom, korzystając z asortymentu inteligentnych żarówek, lamp, przełączników i czujników.

Poznaj Hue

Poznaj pełną gamę inteligentnych żarówek, lamp, czujników i sterowników, które pomogą Ci odkryć nowe możliwości światła w Twoim domu. Wymień posiadane żarówki na inteligentne albo poznaj zintegrowane lampy LED Philips Hue występujące w różnych rozmiarach i kształtach. System inteligentnego oświetlenia Philips Hue zapewni w każdym pomieszczeniu w Twoim domu odpowiednie światło dostosowane do Twoich potrzeb i rytmu życia.

Jak to działa?

Philips Hue to inteligentne oświetlenie, dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. W kilka chwil zmienisz wnętrze swojego domu i stworzysz wyjątkowy nastrój na każdą okazję. Łatwe sterowane zapewnia podłączenie przez Bluetooth, a z pełnych możliwości inteligentnego oświetlenia skorzystasz podłączając mostek Hue. Mostek możesz dodać do swojego systemu Hue w każdej chwili – wszystkie produkty sterowane przez Bluetooth są z nim kompatybilne.

Aplikacja

Przygotowaliśmy dla Was darmowe aplikacje Philips Hue – mobilne oraz na komputer. Każda aplikacja ma swoje zadanie, zależnie od tego, czy chcesz sterować oświetleniem w jednym pomieszczeniu, ustawiać automatyczne sceny zapalania się światła czy synchronizować światło z muzyką, filmami lub grami.

Czym jest Philips Hue?

Poznaj pełną gamę inteligentnych żarówek, lamp, czujników i sterowników, które pomogą Ci odkryć nowe możliwości światła w Twoim domu.

Wymień posiadane żarówki na inteligentne albo poznaj zintegrowane lampy LED Philips Hue występujące w różnych rozmiarach i kształtach.

System inteligentnego oświetlenia Philips Hue zapewni w każdym pomieszczeniu w Twoim domu odpowiednie światło dostosowane do Twoich potrzeb i rytmu życia.

Philips Hue — Twoje inteligentne oświetlenie.

Nastrój

Stwórz wyjątkowy nastrój, dopasowany do Twoich potrzeb

Czy wiesz, że dobierając odpowiednie światło, możesz całkowicie odmienić atmosferę każdego pomieszczenia? Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć wnętrze mieszkania nowym kolorem, dobrać oświetlenie dopasowane do wykonywanej czynności (relaks, koncentracja, czytanie), zorganizować niezapomniane spotkanie dla przyjaciół lub stworzyć przytulny nastrój na kolację tylko we dwoje. Twoje inteligentne oświetlenie Philips Hue pozwoli Ci łatwo i szybko ustawić odpowiednie światło i wyczarować wyjątkowy nastrój. Wybieraj spośród wszystkich odcieni bieli i 16 mln kolorów — na pewno znajdziesz światło dopasowane do Twojego dzisiejszego nastroju.

Automatyczne oświetlenie domu

Zadbaj o bezpieczeństwo z inteligentnym oświetleniem Hue

Światło daje nam poczucie bezpieczeństwa — włączone światła sugerują obecność domowników. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, nawet gdy Cię w nim nie ma. Pomogą Ci w tym automatyczne ustawienia włączania i wyłączania się świateł Philips Hue. Ustaw oświetlenie tak, aby automatycznie włączało się, gdy wieczorem wracasz do domu, albo losowo zapalało się, gdy Cię w nim nie ma. Możesz sterować światłem także zdalnie, z każdego miejsca na Ziemi.

Codzienna aktywność

Światło, które towarzyszy Ci przez cały dzień

Codzienne zadania i czynności stają się o wiele łatwiejsze dzięki dobraniu odpowiedniego oświetlenia. Philips Hue delikatnie obudzi Cię o poranku, doda energii przy śniadaniu, poprawi koncentrację Twoich dzieci podczas odrabiania pracy domowej, zapewni odpowiednie oświetlenie do czytania i pozwoli Ci się zrelaksować po ciężkim dniu.

Poznaj możliwości Philips Hue

Wybierz pokój i zobacz, jak Philips Hue sprawdza się w praktyce.

Inteligentne oświetlenie – dopasowane do Ciebie

Philips Hue to inteligentne oświetlenie, dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. W kilka chwil zmienisz wnętrze swojego domu i stworzysz wyjątkowy nastrój na każdą okazję. Łatwe sterowane zapewnia podłączenie przez Bluetooth, a z pełnych możliwości inteligentnego oświetlenia skorzystasz podłączając mostek Hue. Mostek możesz dodać do swojego systemu Hue w każdej chwili – wszystkie produkty sterowane przez Bluetooth są z nim kompatybilne.

Philips Hue z funkcją Bluetooth

Pierwszy krok w stronę inteligentnego oświetlenia

Philips Hue z funkcją Bluetooth pozwala sterować światłami w zasięgu Bluetooth. Dzięki temu masz możliwość łatwego i szybkiego dopasowania oświetlenie do wykonywanej czynności. Aplikacja Hue Bluetooth pozwala kontrolować aż do 10 źródeł światła.

Philips Hue z mostkiem

Odblokuj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia

Podłącz do swojego Philips Hue mostek, który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, czyli bardziej zaawansowany sposób na kontrolowanie inteligentnego oświetlenia. Dzięki temu zyskujesz dostęp do pełnego wachlarza możliwości inteligentnego oświetlenia: możesz zarządzać nawet 50 źródłami światła, ustawiać harmonogramy włączania i wyłączania się światła, integrować światło z domowymi multimediami (film, gra, muzyka) i wiele więcej.

Jak zainstalować - Philips Hue sterowane przez Bluetooth

Dzięki funkcji Bluetooth i aplikacji mobilnej Hue Bluetooth możesz łatwo i wygodnie sterować oświetleniem w jednym pokoju. Pamiętaj, że zawsze możesz rozbudować swój system oświetleniowy — dodać mostek i zarządzać światłem w całym domu.
Podłącz żarówkę lub lampę Hue
Pobierz aplikację mobilną Hue Bluetooth

Jak zainstalować - Philips Hue działające z mostkiem

Każdą żarówkę czy lampę Hue możesz podłączyć do mostka Hue – pozwoli Ci to sterować światłem w całym domu i odblokować wszystkie funkcje inteligentnego oświetlenia.
Podłącz żarówkę lub lampę Hue
Podłącz mostek Hue
Pobierz aplikację mobilną Hue